pondělí 9. července 2012

STOP Indect! Celoevropský protest 28.července 2012

Co je INDECT?

Projekt Indect je komplexní monitorovací a vyhodnocovací systém Evropské unie, který má sloužit k vyhledávání a detekci lidí a předmětů. Měl by zajistit bezpečnost obyvatel ve městech. Pracuje se na něm od roku 2009, v roce 2013 se přepokládá jeho dokončení. Projekt stojí 15.133.040 Euro, z toho Evropská unie ho dotuje částkou 10.906.984 Euro. Na programu se podílí 17 evropských institucí a univerzit, v Česku je to Technická univerzita Ostrava.

Projekt Indect má o lidech shromažďovat veškeré údaje a komunikační data z telefonů a internetu. Pomocí vyhledávačů na sociálních sítích, chatech, diskusních forech a blozích bude sledovat vše, co děláme, monitorovat všechny fotografie a videa, která se na nich objeví. Systém bude využívat také kamerové systémy. V důsledku propojení s údaji v biometrických pasech bude schopen rozpoznávat obličeje vytipovaných osob nebo je pomůže identifikovat v davu. Monitorování Evropanů se stane masovou a každodenní záležitostí. Systém bude sám vyhodnocovat, jaké chování je normální a jaké ne. Jeho úkolem je předvídat chování jednotlivce, skupin osob nebo i celé společnosti. Svou roli může hrát i při protestních shromážděních.

Více o projektu INDECT se dočtete tady = http://anoncz.blogspot.cz/2012/07/projekt-indect-totalni-spehovani.html

STOP INDECT!

Musíme okamžitě jednat. Musíme informovat občany o zvrácenosti projektu EU Indect. Podobně jako se podařilo zastavit „protipirátský” projekt ACTA (zase se musel hledat nepřítel lidu – pirát, aby se to mohlo předhodit občanům jako návnada). Ten byl smeten v těchto dnech Evropským parlamentem poměrem hlasů 478/39, protože se lidé v EU proti němu vzbouřili, v některých zemích i hořely obchody.

Musíme opět vyrazit do ulic a bránit svá práva, než bude pozdě.

Z těchto důvodů je nutné kontaktovat všechny organizace, které se zabývají ochranou osobních údajů, aby se zasadily o zveřejnění podrobnosti a o zastavení celého projektu. Upozorněte lidi, co na ně zase EU chystá, vylepujte letáky s těmito informacemi, protestujte v diskuzích na internetu, protestujte na svých webech, varujte před Indect.

Kdo sleduje rád americké akční seriály, tak si asi dokáže představit fungování tohoto systému : Nebudeš souhlasit s nadřízeným (politikem, správcem, šerifem, …), ošklivě se na něho podíváš a v duchu si zanadáváš, uděláš nepřátelské gesto – a už tě systém vyhodnotí jako teroristu. Přijede ozbrojené komando v černých kuklách a přilbách, dostaneš nakládačku a probereš se až na Guantánamu. Půjdeš na demonstraci … skončíš na Guantánamu. Zanadáváš si v hospodě po čtvrtém rumu … vystřízlivíš na Guantánamu.

Ne, to není sci-fi, to není počítačová hra. To je realita, kterou na nás chystají … „ONI”.

Nejsem paranoidní. Pouze si uvědomuji, že podobná komanda jezdila ještě v nedávné minulosti po Evropě (Schutzstaffel – známější pod zkratkou SS), po Pinochetově převratu v Chile byla mučena a zmizela spousta lidí, to samé Bolívie, Honduras, …

Již dnes jste sledováni kamerovými systémy na každém kroku. Prý jako ochrana před kriminálními živly. Ale kde se ti kriminálníci, ti „živlové”, vzali? Odpověď : Tento systém si je vytvořil (exekutoři, nezaměstnanost, bezdomovectví, spousta rodin pod hranicí bídy, vyloučení etnik z běžného života, vykořisťovatelná pracovní síla z „východu”,…) aby NÁS proti NIM „mohl chránit”. Je to záměr nebo shoda okolností? Nezapomínejte, že ti plánovači a tvůrci dějin mají jiné informace a možnosti než vy, že jsou vždy minimálně o 2 tahy na šachovnici napřed.

Všichni vidíme, jakých manipulací a masáží se dopouštějí oficiální media, Česká televize je přímo ukázková (9/11, Irák, Lybie, Sýrie, státy Jižní Ameriky). Vojenská agrese, svrhávání nepohodlných vlád, je vydáváno za šíření demokracie, vraždy a zabíjení dětí jsou „humanitární” (bombardování, že ano). Hitler si také vymyslel záminku k přepadení Polska a rozpoutání 2. světové války, podobně se chovají i dnešní „vládci světa”.

Braňme se, dokud je čas.

Evropský protest proti zrůdnému projektu Indect je stanoven na 28. července 2012 http://www.stopp-indect.info/

Žádné komentáře:

Okomentovat

!!! Přidávat komentáře můžete jako ANONYMNÍ, nemusíte se přihlašovat či uvádět jakékoliv údaje!!!