čtvrtek 19. dubna 2012

Web Miroslava Kalouska byl OPĚT hacknut

Zabezpečení internetových stránek ministra financí Miroslava Kalouska se po středečním útoku hackerům podařilo opět prolomit. Stejně jako u prvního průniku se k akci přihlásila hackerská skupina Raptor_hackerz. Místo úvodní stránky se na webu od 18. hodiny zobrazovala zpráva hackerů, která poukazuje na nedostatečné zabezpečení webu.

Na webu se objevilo toto prohlášení:
Drazí admini, Raptor_hackerz vám přejí hezký den a vzkazují vám:
Opravdu oceňujeme, jaký je na vás spoleh. Zcela dle našich předpokladů jste úplně zbytečně vynaložili úsilí na opravu stránky, ale nějak jste opomněli zlepšit zabezpečení... Jaký to má smysl, když jste nezměnili přihlašovací údaje a neopravili chyby, které jsme využili při prvním útoku?
A pane Kalousku, udělal jste chybu když jste ignoroval naše předchozí prohlášení. Můžete v tom pokračovat, ale v tom případě musíte počítat s naší nelibostí.
Nejsme Anonymous, ale také nezapomínáme. S tím jste měli počítat. 

5 komentářů:

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokyny pro kontakt jsem zaslal na Vaši e-mailovou adresu. Zároveň jsem smazal tento příspěvek, kde jste uveřejnil svůj email (pro vaši bezpečnost)

   Admin

   Vymazat
 2. Kalouska by zcela jistě nejvíc vyvedlo z míry, kdyby byli hacknuty a vybíleny všechna jeho konta, kde má prachy z provizí za zlodějské státní zakázky. Proto tímto volám všechny Anony dobré vůle, udělejte to, a národ Vám bude neskonale vděčen We Will Never Forget U...

  OdpovědětVymazat
 3. Je třeba na ty prasata ve vládě vyhrabat co nejvíce špíny a všechno bez milosti zveřejnit... všechny šméčka, všechny podezřelé zakázky, všechny neobjasněné výdělky... zkrátka všechno to, co má zůstat pod pokličkou... Většina těch zlodějů stejně po volbách zůstane u koryta a bude si vesele krást dál... Mít dostatečné znalosti počítačů, s radostí bych prošmejdil politikům všechny e-maily a určitě bych se nestačil divit...

  OdpovědětVymazat

!!! Přidávat komentáře můžete jako ANONYMNÍ, nemusíte se přihlašovat či uvádět jakékoliv údaje!!!