středa 18. dubna 2012

Web Miroslava Kalouska byl hacknut

Raptor_hackerz ve spolupráci s Anonymous dnes hackli web Miroslava Kalouska. Na webu se objevilo následující prohlášení:

Rozpočtově odpovědný pane Kalousku, Anonymous Vás zdraví a vzkazují Vám:
Zdá se nám, že se Vaše úsporná opatření dosti prodražila. Ironické, že?
Před 2 lety jste občanům ČR poslal nepravé složenky s tvrzením, že mají sloužit k jejich uvědomění o velikosti státního dluhu. Prohlašoval jste, že podniknete kroky ke snížení tempa zadlužování. V tomto případě jste dosáhl určitého mizivého úspěchu, ale za jakou cenu?
Bral jste ze špatných kapes, a stejně to příliš nepomohlo. Snížil jste platy policistům, hasičům, záchranářům a podobným lidem, kteří při výkonu svého povolání riskují život, ale platů politiků se tyto změny významně nedotkly.
A sdělení ze složenky stejně vyznělo naprázdno, měl byste odvahu ji poslat ted´, když se státní dluh v přepočtu na 1 osobu oproti roku 2010 zvýšil ze 121 000 na 153 000 korun?
Některé své kroky jste označil za dělání tupých škrtů a my se ptáme: kdy přijdou na řadu ty inteligentní? Vámi podporovaná opatření vedla k drastickému snížení životní úrovně důchodců, tedy osob, které se již nemohou bránit, a mnohdy se ocitají v bezvýchodné situaci. Odkázal jste je na pomoc jejich rodin, které však často se svými prostředky sotva vyžijí. Nemělo zvýšení DPH pomoci vyřešit celou situaci? Místo toho vláda, jejímž jste členem, využila finanční prostředky k jiným účelům. Návrhy, jejichž jste byl hlavním iniciátorem, zatím donutily nemalou část českých občanů a podnikatelů nakupovat v zahraničí. Stát kvůli tomu stále více tratí a Vaše návrhy hledají jen další "kapsy", z nichž můžete peníze ještě vytáhnout.
My jsme Anonymous.
Nemohli jsme nadále jen přihlížet Vašemu jednání, měl jste to očekávat.
Přemýšlejte o tom.


Vážení spoluobčané,
svým hlasováním ve volbách jste nepřímo dopustili, aby se pan Kalousek stal českým ministrem financí. Svým rozhodnutím jste dovolili vznik vlády, která se honosně označuje za rozpočtově odpovědnou. Byli jste vystaveni manipulaci - velké části z Vás ve schránce přistála fiktivní složenka, jež měla každého voliče informovat o skutečné výši státního dluhu. Kalousek Vás ujišťoval, že nebudeme chudnout, pouze budeme pomaleji bohatnout. Je to ale pravda?
Naší rozpočtově odpovědné vládě se především díky iniciativě ministra financí podařilo dosáhnout dílčích úspěchů - cenou za ně je však drastické snížení životní úrovně běžných občanů, handicapovaných a dalších osob, které jsou závislí na finanční pomoci od státu. Snížením výdajů na platy policistů, hasičů a dalších státních zaměstanců, jejihž povolání s sebou přinášejí velký risk,je ohrožována stabilita celé společnosti. Demonstranti a opozice jsou označováni za fašisty, zesměšňováni a naši volení zástupci s nimi odmítají vést diskusi.
My, Anonymous s takovým postupem nesouhlasíme a vyjádříme svůj protest. Věříme, že každý občan České republiky, kterému není lhostejné takové chování námi volených zástupců, vyjádří svůj nesouhlas spolu s námi. Svoji nechuť k současné situaci nezapomeňte rovněž ukázat v nadcházejících volbách a dobře zvažte, zda dáte svůj hlas současným zkorumpovaným a zdiskreditovaným politikům.

Hack si můžete prohlédnout na adrese: http://www.miroslav-kalousek.cz ... zde ještě mirror, pokud by náhodou již někdo hack z webu odstranil: http://pastehtml.com/view/bv4jlpbgd.html

7 komentářů:

 1. Naprosto vystizne!
  Myslim, ze takto adresne ukazovat na jedince ma vetsi smysl, nez proste obecne napadeni uskupeni, at uz korporace, politicke strany (i kdyz to uz jsou dneska vlastne taky korporace), a lidi tomu vic porozumi.

  Diky za to, a hlavne, jen houst!

  OdpovědětVymazat
 2. Pánové fandím Vám!
  Kdybych měl Váš um a Vaše schopnosti, už bych byl u Vás, ale ovládám dobře pouze lopatu, ale nestydím se za to.
  Pokud byste někde neuspěli, lze podobný leták nalepit i na tuto čepel a dotyčnému adresátovi to otlouct o makovici, pro lepší chápání. Myslím Kalousek je horký favorit.
  Držte se a vydržte nám všem!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Možná někomu omlátit lopatu o hlavu by bylo daleko efektivnější, než mu hackovat web. Kalousek první a Nečas hned za ním!!!

   Vymazat
  2. Lopaťák :-))
   Já alespoň považuji haknutí webu za takový nóblesní.
   Prostě inteligentní protest. Ta lopata je sice na místě, kde už není jiné řešení. Vypadá to ale, jak tak sleduji dění ve státě, že dojde nejen na lopaty, ale i na vidle :-)

   Vymazat
  3. Výborně!! Fandím tomu. Doufám, že to v budoucnu bude přínosné..

   Vymazat
 3. Jste skvělí, díky. Jen tak dál. Určitě půjdu k volbám, zloděje volit nebudu.

  OdpovědětVymazat
 4. Když to teda umíte ,tak mu na web vložte tohle...vzpomínáte na tu jeho poezii.....tady má odpověď


  Kalousku,Kalousku...

  Občané jsou možná paka,
  Ty však krad jsi vždy jak straka.
  A neměl jsi a nemáš dost,
  byť země naše - holá kost.

  Prozatím se Ti to daří,
  v kotli se už voda vaří.
  Boží mlýny melou směle,
  i Ty půjdeš do p....e.

  Vymeteme jednou hnůj,
  Ty si dobře pamatuj:
  ... Jak přiletěla kulička,
  trefila pouze švagříčka...

  Však zloba naše stále sílí,
  Bůh se těžko dvakrát zmýlí.
  On ukáže, jak má Tě rád,
  a pak zbyde - jen ten Tvůj smrad……

  OdpovědětVymazat

!!! Přidávat komentáře můžete jako ANONYMNÍ, nemusíte se přihlašovat či uvádět jakékoliv údaje!!!