neděle 1. dubna 2012

Legie Anonymních Občanů je APRÍLOVÝ VTÍPEK!!

Obyvatelé České republiky,
my jsme Anonymous. Máme pro vás informaci, na kterou netrpělivě čekáte.

Ano, byli jsme to my, kteří vypustili zprávu o tom, že někteří členové Anonymous vystoupí z anonymity a založí politickou stranu a jak mnohým z vás již došlo, zpráva nebyla pravdivá.

Touto akcí jsme chtěli vyvolat diskusi o tom, jak vnímáte naši myšlenku a je vidět, že každý z vás/nás ji vnímá jinak. Byli ve vašich řadách tací, kteří naši virtuální stranu podpořili a přáli si, abychom do toho šli. Nebylo jich málo. Byli i tací, kteří nám to nevěřili a někteří z vás vyjádřili absolutně negativní názor. To je dobře!

My stranu zakládat nebudeme. Ani nyní, ani nikdy v budoucnu. I když každý z nás ví, že například ve Spojených státech někteří Anonymous založit stranu chtěli. Možná to dovedou do konce. Uvidíme.

My v České republice tak neučiníme. Jsme přesvědčeni, že u nás jsou strany, kterým se nebojíme dát hlas. Nebudeme je jmenovat, nebudeme je otevřeně podporovat. Volba je na každém z vás. Je na vás i rozhodnutí, jestli se zúčastníte dění v České republice a k volbám vůbec půjdete. Je ale samozřejmé, že pokud k volbám někdo nejde, sám se tak připravuje o možnost ovlivnit budoucnost naší země. Pokud bude potřeba revoluce, tak ji podpoříme. Pokud se situace vyvine tak, že současná garnitura povede naši zemi takovým způsobem, že do příštích voleb by ji dostali do přílišných problémů, sami revoluci vyvoláme. Sílu a prostředky k tomu máme dostačující. Důležité však je, abyste s námi komunikovali. Komunikačních kanálů máme dost. Používejte aktivně Facebook, Twitter, IRC a další.

V programu Legie anonymních občanů jsou obsaženy body, které vidíme jako zásadní. Právě toto je idea Anonymous. Současné parlamentní strany svou politikou jdou právě proti této myšlence a proto my půjdeme proti nim. I dnes jsme jistě zaznamenali naše další aktivity namířené proti těmto stranám, ve kterých nebudeme polevovat. Současné parlamentní strany jsou jako virus, který musí být odstraněn, aby byl organismus, kterým je naše společnost, vyléčen. Je jedno, jestli jsou tyto strany ve vládě nebo v takzvané opozici. Všechny parlamentní strany se již dávno zdiskreditovaly. Kdo jim stále věří je buď hloupý nebo slepý.

Zřejmě není příliš potřeba vám připomínat, kdo jsme. Že nejsme organizace, nejsme vlastně ani hnutí. Nejsme politická strana a nikdy se jí nestaneme. To by ani nešlo, protože bychom tím sami zradili myšlenku Anonymous. Jsme myšlenka. Neznáme se navzájem. Spousta z nás ani nekomunikuje s ostatními. To ale neznamená, že není Anonymous. Stačí, když někdo věří naší myšlence, podporuje naše cíle a aktivně se jakýkmkoliv způsobem snaží jich dosáhnout. Tím se stává Anonymous. Pokud však někdo jménem Anonymous dělá něco, co je v rozporu s naší myšlenkou, bude potrestán.

Dezinformací o tom, že zakládáme stranu jsme v první řadě chtěli vyvolat diskusi. Diskusi o stavu naší společnosti. V poslední době se v médiích často objevuje názor, že naše společnost čeká na novou politickou stranu. Nechceme tento názor negovat, ale zároveň si nemyslíme to samé. Naše společnost především potřebuje změnu. Změnu samotné společnosti, myšlení lidí a změnu názorů na některé klíčové otázky. Revoluce, která je v první řadě potřeba, je vnitřní revoluce každého z nás. Přestaňte být laxní. Přestaňte být pasivní. Přestaňte se nezajímat. Poté, co se změní vaše smýšlení, můžeme společně změnit situaci v naší krásné zemi.


1 komentář:

 1. Prosíme vás,zamyslete se jestli vám jen nevymýváme mozek.
  Protože chceme vybudovat hnutí boje za Svobodu které nebude zmanipulovatelné jakýmkoli směrem v něčí prospěch a nebo prospěch menšiny.
  Chceme svobodu která bude stejnou svobodou pro každého z nás!
  Tato organizace kterou jsme se rozhodly založit je nezisková,má za úkol co nejvíce spravedlivý svět pro každého z nás.
  Jsme prostě Anonymous Legie anonymních občanů.
  Jsme lidé co se rozhodly bojovat za svobodu ne jen svou,ale i těch Ostatních!
  Jsme lidé co našly odvahu říci -Dost!
  -Stačilo!
  -My nechceme sloužit nadnárodním korporacím a kapitálu!
  Všechno je jen na nás všech!
  Jenom my můžeme mýt tu moc všechno změnit.
  Bojujeme za svobodu nás všech.
  Prosím přidejte se.
  https://www.facebook.com/AnonymousLegieANobcanu
  http://www.anonymous-legie-an-obcanu.8u.cz/

  OdpovědětVymazat

!!! Přidávat komentáře můžete jako ANONYMNÍ, nemusíte se přihlašovat či uvádět jakékoliv údaje!!!