sobota 14. dubna 2012

Hacker ze skupiny Anonymous - w0rmer byl zatčen

Velmi kuriózním způsobem byl dopaden jeden z australských hackerů. Identitu muže jménem Higinio O. Ochoa, známého jako "w0rmer" prozradil snímek, který sdílela na Twitteru jeho přítelkyně. Pod fotku se svými ňadry umístila vzkaz, ve kterém zmiňuje přezdívku svého milého. FBI pak stačilo přes facebook zjistit, kde Higinio bydlí.

Kylie Gardner svému chlapci asi neudělala radost. Fotka, na které má pod ňadry vzkaz: 'PwNd by w0rmer & CabinCr3w <3 u B****'s!' odhalila identitu jejího přítele, hackera Higinia Ochoi.

Dívka na snímku neuváženě zveřejnila internetovou přezdívku svého přítele. Přes její facebookový a Twitter účet se pak agenti FBI dostali k jejímu partnerovi. Známý hacker byl okamžitě dopaden.

Higinio O. Ochoa spolupracuje s hackery ze skupiny Anonymous. Podílel se také na uvolnění údajů o desítkách policistů z celých Spojených států.6 komentářů:

 1. no,to je úlovek pro FBI ...že se nestyděj -stejně jim to ničemu neni, i kdyby zavřeli všechny pozemske anony :)

  OdpovědětVymazat
 2. props hosanum z FBI, perfektni policejni prace, jednoducha, efektivni.

  uz taky bylo na case, tech retardu s sqlmapem je posledni dobou nak moc.

  >> no,to je úlovek pro FBI ...že se nestyděj -stejně jim to ničemu neni, i kdyby zavřeli všechny pozemske anony :)

  wormer se diskvalifikoval sam, takovej digitalni darwin award.

  kdyz nekdo postne svoje souradnice na shittery protoze nezna EXIF metadata .... anonem jsi jenom do te doby dokavad si anonymnitu chranis, jakakoliv chyba je nepripustna.

  DEATH TO INFIDELS >:]

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jo souhlasim, ze si za to asi muze sam, ale tak ta jeho mlada je taky uplne mimo, davat na net fotku s jeho oznacenim

   Vymazat
  2. Není to jen o anonymitě, anonymita je důležitá v dnešním světě, kde vládne tzv. demokracie s pravidly - zákony, kdy pro každého jsou jinak nastavená. S kámošem ukradneme rohlík a už máme přestupek, vláda ukradne milióny, ale nic se neděje.
   Anons je ideologie, kterou současný systém nechce uznat, protože by tu nikdo neměl reálnou moc v rukách, jediná moc je v tom, že pro to co chcete či nechcete budeme mít podporu ostatních. Nestalo by se to, že by tu byla vláda, která si získá podporu u poslanců a volič - občas s tím nic nenadělá.

   Vymazat
 3. Odpovědi
  1. Já osobně anonymous dost fandím, a rozhodně se nedivím že většina tak kolem 72% lidí stojí po jejich boku. Protože kdo by chtěl vládu pro kterou pracuje kvůli tomu aby ho okrádala? Skoro všichni kašlou na to že v Africe umírá pár tisíců dětí za den. Hlavně že si žijí v luxusu a přepychu.. A proto věřím že Anonysmos-my dosáhneme toho o co se lidi nikdy ani nepokusily.
   A tedy doufám že se přidá tolik programátorů a lidí až z toho zbyde jen matná vzpomínka. ;)

   Vymazat

!!! Přidávat komentáře můžete jako ANONYMNÍ, nemusíte se přihlašovat či uvádět jakékoliv údaje!!!