čtvrtek 5. dubna 2012

Anonymous napadli web KSČM

Komunistická strana Čech a Moravy (KSČM) patří mezi nejvíce kontroverzní strany u nás. Stále se sice drží na chvostu popularity, ale zároveň je pravidelným terčem útoků a kritiky. Členové této strany si již zvykli na urážky nebo pomalované volební plakáty. Některé útoky však vyvolaly vlnu kritiky i u opozičních stran. 


Brněnský předseda a krajský zastupitel KSČM Ladislav Býček nechápe nevraživost některých skupin lidí proti komunistické straně: “Proč někomu překážíme jako parlamentní strana?,“ uvedl pro ParlamentníListy.cz Býček. Poslední útok jej zvláště rozzlobil. Hackeři hlásící se k anonymní skupině Anonymous napadli webové stránky brněnské komunistické strany: “Asi to většina z vás myslí dobře, ale pořád je mezi vámi dost starých soudruhů. Pokud chcete pomáhat lidem, odvrhněte komunistickou stranu stejně jako všechny ostatní strany,“ vyzývala skupina Anonymous na stránkách brněnské organizace KSČM. K výzvě bylo připojeno video se záběry z totalitních dob a ostrou kritikou: “Kam si myslíte, že dojedete na téhle staré a navíc utracené kobyle? To se stále potřebujete schovávat pod nějakou mocenskou skupinou? Navíc tak zdiskreditovanou, jako je KSČ?,“ ptali se hackeři. Býček toto okomentoval pro ParlamentníListy.cz: “Jednání této skupiny užívající název "Anonymous“ je projevem drzosti a více méně projevem nadřazenosti, umíme víc a jsme nedotknutelní - nepoznatelní. Bojte se nás.“

1 komentář:

  1. Měli by změnit název. Levice je ve světě stále víc populární, tak proč se držet názvu, který jen ostatní zneužívají k napadání.

    OdpovědětVymazat

!!! Přidávat komentáře můžete jako ANONYMNÍ, nemusíte se přihlašovat či uvádět jakékoliv údaje!!!