pátek 9. března 2012

Hackeri Anonymous začali najväčší útok v histórii Slovenska

Slovenskí Anonymous dnes v noci informovali o prípravách najväčšieho DDoS útoku v histórii Slovenska, ktorý sa začal už ráno o 8:00. (ZDE) Podľa ich slov im prídu pomôcť hackeri a prívrženci skupiny Anonymous z celého sveta. Hackeri zaútočia na internetové stránky politických strán Smer-SD, SDKÚ-DS, KDH99 percent.

„Už dlho nemôžeme sledovať to, čo sa deje na Slovensku,“ popisujú dôvody útoku vo verejnom vyhlásení. „Tisícky ľudí demonštrovali v mnohých slovenských mestách. Takto demonštrujeme my. Internet je našim mestom a webové stránky našou ulicou,“ uviedli hackeri.

Najväčší DDoS útok v histórii lokálnej skupiny Anonymous má prejaviť nesúhlas s kauzami poslednej doby. Krátko po 8:30 už bola internetová stránka strany Smer-SD nedostupná. Hackeri budú v útočení pokračovať až do volieb.

Slovenskí Anonymous nedávno vyzvali občanov, aby nevolili stranu Smer-SD a jej predsedu Roberta Fica. Dnešné útoky sú súčasťou väčšej operácie, ktorú hackeri oznámili už minulý týždeň. „To, čo sa bude počas tohto týždňa diať, postaví každého na nohy a my veríme, že sa Slováci znovu spoja a urobia, čo je nutné,” napísali Anonymous pri oznámení novej operácie #op Voľby na svoj Facebook.

Žádné komentáře:

Okomentovat

!!! Přidávat komentáře můžete jako ANONYMNÍ, nemusíte se přihlašovat či uvádět jakékoliv údaje!!!