neděle 29. ledna 2012

Na fóru Webdeal.cz jsou krásně chronologicky uspořádány útoky Anonymous

Na podnikatelském fóru Webdeal je diskuze o Anonymous, kde mají moc pěkně udělanou "časovou přímku" a na ní vypsány všechny důležité události a útoky tak, jak šli za sebou. Rovněž tam k tomuto tématu probíhá diskuze.


19.01.2012
// EDIT (22:17) - tak samozřejmě kromě samotného Megaupload jsou zablokované i ostatní jejich služby - Megavideo.com atd.
// EDIT (22:20) - Anonymous jako odvetu za Megaupload odstavili web amerického ministerstva spravedlnosti (http://justice.gov). Začíná kyberválka ...
// EDIT (22:31) - Zabaven byl majetek v hodnotě asi 50 milionů dolarů. Jen zakladatel Kim Dotcom měl sbírku sedmi vozů značek Mercedes-Benz (E63, ML63, ML63, CL65, G55), Toyota Vellfire a Mini Cooper S Coupe.
// EDIT (22:45) - Odstaveno bylo 18 domén spojených s Megauploadem: Megastuff.co, Megaworld.com, Megaclicks.co, Megastuff.info, Megaclicks.org, Megaworld.mobi, Megastuff.org, Megaclick.us, Mageclick.com, HDmegaporn.com, Megavkdeo.com, Megaupload.com, Megaupload.org, Megarotic.com, Megaclick.com, Megavideo.com, Megavideoclips.com a Megaporn.com.
// EDIT (23:01) - Zabaveny byly dataservery ve Washingtonu, Kanadě a Nizozemsku.
// EDIT (23:04) - AnonOps na Twitteru potvrdili útok a zrušení webu universalmusic.com (vyvolali poslední spor s Megauploadem).
// EDIT (23:18) - Anonymous na Twitteru potvrdili odstavení webu riaa.org patřící americké organizaci RIAA zastupující hudební průmysl a chránící autorská práva (jako naše OSA).
// EDIT (23:25) - další web dole ... MPAA

To byla jen malá ukázka. Celou časovou osu a diskuzi k ní si můžete prohlédnout na zde = http://webdeal.cz/volna-diskuze/megaupload-byl-pred-chvili-zastaven-prikaz-fbi-t1705.html

Žádné komentáře:

Okomentovat

!!! Přidávat komentáře můžete jako ANONYMNÍ, nemusíte se přihlašovat či uvádět jakékoliv údaje!!!